Kontaktskjema:
Jeg vil bli kontaktet på:

Du kan også ta direkte kontakt med:

Kontakt oss
Thor Arve Øveraasen Managing Director/Administrerende Direktør
Telefon:
+47 61 14 60 12 
Mobil:
+47 95 27 79 57 
Fax:
+47 61 14 60 01 
E-mail:
thor.arve.overaasen@overaasen.no 
Kontakt oss
Ulrich Maurer Finance manager/Økonomisjef
Telefon:
+47 61 14 60 11 
Mobil:
+47 41 76 51 25 
Fax:
+47 61 14 60 01 
E-mail:
ulrich.maurer@overaasen.no 
Kontakt oss
Stein Erik Pettersen Key Account Manager
Telefon:
+47 61 14 60 27 
Mobil:
+47 90 76 19 15 
Fax:
+47 61 14 60 01 
E-mail:
stein.erik.pettersen@overaasen.no 
Kontakt oss
Erik Abrahamsen Road Equipment Sales Manager/Salgssjef Veg
Telefon:
+47 61 14 60 19 
Mobil:
+47 40 40 79 21 
Fax:
+47 61 14 60 01 
E-mail:
erik.abrahamsen@overaasen.no 
Kontakt oss
Jan Ivar Thorsrud Research & Development Manager/Utviklingssjef
Telefon:
+47 61 14 60 86 
Mobil:
+47 90 01 74 05 
Fax:
+47 61 14 60 01 
E-mail:
jan.ivar.thorsrud@overaasen.no 
Kontakt oss
Audun Kristiansen Manager Logistics/Logistikkleder
Telefon:
+47 61 14 60 14 
Mobil:
+47 93 22 14 81 
Fax:
+47 61 14 60 01 
E-mail:
audun.kristiansen@overaasen.no 
Kontakt oss
Ingjerd Synstelien After Sales Manager/Ettermarkedsleder
Telefon:
+47 61 14 60 30 
Mobil:
+47 90 84 62 71 
Fax:
+47 61 14 60 03 
E-mail:
ingjerd.synstelien@overaasen.no 
Kontakt oss
Knut Martin Frøsaker Production Manager/Fabrikksjef
Telefon:
+47 61 14 60 45 
Mobil:
+47 98 26 45 88  
Fax:
+47 61 14 60 03 
E-mail:
knut.martin.frosaker@overaasen.no 
Kontakt oss
Thor Christian Øveraasen Quality Manager/Kvalitetssjef
Telefon:
 
Mobil:
+47 91 77 89 88 
Fax:
+47 61 14 60 01 
E-mail:
thor.christian@overaasen.no 

Våre åpningstider

Mandag til fredag
07:45 - 15:45
Lørdag og søndag
Stengt
Du kan også ringe oss på(+47) 61 14 60 00